Důležité

Je důležité si uvědomit, že tetování je na celý život. Výběr motivu by proto neměl být unáhlený. Většina z Vás chce tetování pro okrasu těla, někteří si přejí tetování vyjadřující jejich životní filozofii. Postačí částečná představa, abych mohl vytvořit motiv, se kterým budete spokojeni. Pokud si nebudete moci vybrat z mnoha připravených motivů ve studiu, rád Vám upravím a přepracuji i Váš vlastní obrázek. Po výběru stačí už jen domluvit místo tetáže, cenu a termín.
Tetování nezletilým zákazníkům je prováděno pouze s písemným souhlasem rodičů

Cena tetování

Do ceny tetování je zahrnuta záloha, která se platí při objednání. Záloha zahrnuje rezervaci termínu a přípravu motivu. Záloha je vratná pouze v případě zrušení tetování v termínu 5ti pracovních dní před tetováním. Jestliže byla v záloze připočtena cena za vytvoření motivu, tak ta je nevratná. Přibližná cena samotného tetování je zdělena při objednání. Cenu tetování mohu určit až po domluvě u konkrétního motivu.

Objednání

Objednávat se můžete osobně ve studiu vždy od pondělí do středy od 13.00 do 18.00 hod. Nebo telefonicky na čísle 604 561 760. Při telefonické objednávce vám rezervuji temín tetování a domluvíme se kdy se stavíte na domluvu ohledně motivu. Při objednání se platí záloha 500 - 1000Kč dle velikosti a složitosti motivu. Jetliže se nedostavíte na tetování a neomluvíte se 5 pracovních dnů dopředu, tak je záloha nevratná.

Co dělat před tetováním

 1. Na tetovaném místě nesmí být kůže podrážděná od slunce nebo solárka a projevy kožní nemoci.
 2. Jestliže trpíte nějakým onemocněním nebo užíváte léky, musíte upozornit tatéra.
 3. Před a po tetování nesmíte požívat alkohol a látky zvyšující tlak krve po dobu 24 hodin a i během hojení tyto látky omezit na minimum.
 4. Nesmíte být pod vlivem jakékoliv psychotropní látky.
 5. Bolestivost tetování je individuální (záleží na místě a snášenlivosti). Tetování může trvat i několik hodin a vyčerpaný člověk může hůře tuto činnost snášet. Je dobré se najíst a před tetováním neflámovat. Bolesti se ale obávat nemusíte, neboť někteří ji popisují jako "takové brnění" a naprostá většina tvrdí, že čekali něco podstatně horšího.

Co dělat po tetování

 1. Hotové a ošetřené tetování je překryto bandáží.
 2. Po 2 - 4 hodinách odstraňte opatrně bandáž. Nejde-li lehce odstranit, nejdřív ji namočte. Opláchněte tetování studenou vodou a mýdlem. Mýdlo pečlivě opláchněte. Tetování čistým ručníkem poklepáváním osušte.Osušené tetování opatrně natřete tenkou vrstvou krému, který dostanete ve studiu a znovu překryjte novou bandáží. Toto opakujte 3 - 5krát denně po dobu 3 - 5 dnů. Další dny stačí toto ošetření provádět 2krát denně nebo dle potřeby.
 3. Během prvních tří dnů se vpichy zatáhnou a může se vytvořit slabý stroupek. Během 5 - 10 dnů stroupky opadají a tetování vypadá jako zahojené. Není tomu ale tak. Regenerující kůže je ještě velmi slabá, a proto ji nevystavujte teplé vodě, slunci, koupání v bazénu, rybníku, moři.
 4. Až je tetování zcela bez stroupků, natírejte jej výživným pleťovým krémem s vitamínem E, dokud nedojde k úplné regeneraci kůže, a to po dobu 30ti dnů. Po celou dobu hojení se musí tetované místo omývat pouze studenou vodou.
 5. Během delší doby může dojít na tetování ke změnám v sytosti barev. Způsobuje to stárnutí kůže a UV záření. Proto tetování pravidelně natírejte pleťovým krémem s vitamínem E a v létě chraňte tetované místo opalovacím krémem s vysokým UV filtrem.
 6. Záleží jen na Vás, jak svědomitě se budete o tetování starat. Nedbalost při hojení může způsobit zesvětlání barev nebo vniknutí infekce. Dojde-li při hojení k jakýmkoliv problémům nebo se chcete ujistit, že hojení probíhá dobře, nebojte se dostavit do studia, kde Vám rád poradím.

Jak tetování probíhá

 1. Navléknutí rukavic, očištění, v případě potřeby oholení tetovaného místa, desinfekce tetovaného místa a okolí.
 2. Obtisknutí motivu, pokud nebudete spokojeni s jeho umístněním, je možné umístnění pozměnit dle Vašeho přání.
 3. Sestavení tetovacího strojku, sterilní jehly i tubusy jsou před Vámi vyjmuty ze sterilizačních obalů. Jehly, nádobky na barvy, holící strojky a rukavice jsou na jedno použití. Během tetování je tetované místo oplachováno vodou se speciálním antibakteriálním roztokem.
 4. Hotové tetování je omyto antibakteriálním mýdlem, opláchnuto a osušeno. Poté si je můžete pořádně prohlédnout, jste-li spokojeni. Nakonec je tetované místo potřeno hojivou mastí a zakryto bandáží.